Google reklamları ile başarının sırrı

  • Psikolojik reklam sanatı ile akılda kalma
  • Sadece potansiyel müşterilere reklam gösterimi
  • Bütçe optimizasyonu ile yeterince gösterim
  • Etkili reklam taktikleri, uzman stratejist ile çalışma
  • Rakiplerden bir adım önde olma, rakip analizi

Google Arama Ağı Reklamları

Geliştirilmiş kampanyalarla kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.

Potansiyel müşterilerilerin ürün ve hizmetler hakkında en çok arama yaparak araştırdığı Google Arama Ağına yapılacak reklam doğru bir metod ile müşteri dönüşü en hızlı reklam modelidir.

Yapılacak optimizasyonlar ile daha az bütçeyle daha çok müşteri edinin. Google Reklam : RekClick

Google Reklam Alanı

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca internet sitesinde reklamlarınızın gösterilmesini sağlarak hem marka bilinirliğinizi arttıran, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.

Reklamlar, kullanıcıların ilgi alanları, konum ve web sitelerinin konuları üzerinden hedefleme yapılarak ürün ve hizmetlerinizin reklamı yapılır.

Google Görüntülü Reklam

Google Yeniden Pazarlama

Yeniden Pazarlama ile bir defa sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterinizin tekrardan sizin müşteriniz olmasını sağlamaya yardımcı devrimsel nitelikte bir Google reklam modelidir.

Google Remarketing(Yeniden Pazarlama) reklamları Google 3.parti web sitelerinde gösterilir. Örneğin haber siteleri, bloglar, web sitesinde Google reklamı almış web siteleri.

Google Yeniden Pazarlama

Google Mobil Reklamcılık

Yükselen trend Google mobil reklamcılık, nedeni ise basit masaüstü bilgisayar kullanıcılarının yerini akıllı mobil cihazlar almaya başlaması...

Google Mobil reklamcılık ile lokasyon bazlı reklamlar önemli bir yer almaya başladı. Mobil kullanıcıları hedefleyerek işletmenizin yakınında bulunan kullanıcılara özel reklamlar sunabilir, işletmenizi ziyaret etmesini sağlayabileceğiniz gibi tıkla ara reklamları ilede işletmenize telefon açmasını sağlayabilirsiniz.

Google Tıkla Ara Reklam

Google Mobil Reklamcılık

Youtube Reklamları

İlgi alanlarına, işletmenize yakın yada uzak kişilere hem Youtube'da video izleyen kullanıcılara hem de Google iş ortağı 3.parti sitelerde gösterim yapılabilir.

Reklamlarınız izlendikçe Google'a ödeme yaparsınız.

Youtube Reklam

Uzman reklam stratejistimiz ile görüşün.

Bilgi formunu doldurun sizi arayalım.